top of page

KKK

 • Kui kiirelt Moosinoos.ee-st tellitu minuni jõuab?
  Kui e-poes ei ole märgitud teisiti, on Sinu tellitud toode laos kohe olemas. Seega postitame soovitu hiljemalt 1 tööpäeva jooksul Sinu poolt määratud viisil ning sellele lisandub transpordile kuluv aeg (Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaadi korral 2-3 päeva; muudel viisidel kättesaamisel sõltuvalt kokkuleppest).
 • Millised soodustused Moosinoos.ee e-poes kehtivad ning kuidas saada sooduskoode?
  Moosinoos.ee e-poes kehtivad nii kampaaniapõhised soodustused kui ka sooduskoodid (transpordile; protsent ostukorvi hinnast; fikseeritud soodustus tootele või ostukorvile). Sooduskoodid on Moosinoos.ee uudiskirjadesse, Instagrami postitustesse ning veebilehele peidetud. Mida rohkem meie kodulehel ringi uudistad või uudiskirjale tähelepanu pöörad, seda suurem võimalus on Sul sooduskoodi otsa „komistada”. Kui oled välja valinud sobiva toote ja selle ostukorvi lisanud, siis sooduskoodi saad rakendada ostukorvi vaates. Sisesta kood „Sooduskood” lahtrisse ja vajuta nupule „Rakenda”. Soodustus rakendatakse hiljemalt ostukorvi kinnitamise sammus. Ühe ostu puhul saab kasutada ainult ühte sooduskoodi ning üks sooduskood kehtib ainult ühe ostu sooritamiseks.
 • Kas mul on võimalik tellimust muuta, kui olen makse juba ära teinud?"
  Juhul, kui märkasid peale tellimuse sooritamist, et oled tellinud siiski vale toote, on sul võimalus oma tellimust muuta koheselt peale ostu sooritamist. Tellimuse muutmiseks helista telefonil +372 520 9082 või kirjuta info@moosinoos.ee.
 • Milliseid maksevõimalusi Moosinoos pakub?
  Moosinoos.ee e-poes saad tasuda: - pangaülekandega sulle saabunud e-kirjas või tellimuse esitamise järgses vaates olevate kontoandmetega (arvega tasumine); - (virtuaalse) krediitkaardiga otse enda kontolt, kasutades selleks rahvusvahelise teenusepakkuja PayPal kontot, mis on võimalik luua maksmise ajal tasuta.
bottom of page